Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Facebook
Portal rzgow.gmina.plus daje możliwość pobierania wniosków oraz wysłania ich przez internet
Projekty Unijnevisibility WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
text_fields ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
.

Znakowanie rowerów oraz Powszechny Spis Mieszkańców

W dniu 17 lipca 2021 r. w Urzędzie Gminy Rzgów odbyła się pierwsza akcja znakowania rowerów przez Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Koninie. Zostało oznaczonych kilkanaście rowerów. Następna taka akcja planowana jest w sierpniu br.

Zawsze warto podjąć wszelkie możliwe środki ostrożności, które mogą nas uchronić przed kradzieżą roweru lub ułatwić odnalezienie go, gdy już zostanie przez kogoś przywłaszczony. Jedną z dostępnych możliwości zabezpieczenia jest właśnie jego znakowanie.

W tym dniu w Urzędzie Gminy Rzgów Mieszkańcy mieli także możliwość dokonania Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań. W sobotę 24 lipca także na Sali narad Urzędu Gminy w godzinach od 10.00 do 14.00 będzie możliwość dokonania Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 r.

Przypominamy również, że w dniach 24 i 25 lipca 2021 r.  w godz. 10.00 do 18.00 przy Urzędzie Gminy Rzgów będzie się znajdował Mobilny Punkt Szczepień.

 


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  19
  kwietnia 2024

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA CEEB GOSPODARKA ODPADAMI INWESTYCJE Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamówienia Publiczne DOSTEPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Pomoc Prawna MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry