Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Facebook
Portal rzgow.gmina.plus daje możliwość pobierania wniosków oraz wysłania ich przez internet
Projekty Unijnevisibility WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
text_fields ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
.

Zakończenie półkolonii w Gminie Rzgów

Za nami dwa tygodnie świetnej zabawy, wycieczek edukacyjnych, sportowych wyzwań i profilaktyki. W tegorocznej edycji wypoczynku letniego udział wzięło 170 uczniów.

Informowaliśmy o przebiegu półkolonii na bieżąco. Niewiadomą stanowią ostatnie dwa dni. Wczoraj uczniowie SP Osiecza podjęli wyzwanie w Parku linowym „Leśny Raj” w Ślesinie. Dziś uczestniczyli w warsztatach kreatywnych origami.

Uczniowie SP Sławsk wczorajszy dzień spędzili w Ośrodku Kultury Leśnej w Gołuchowie. Uczestniczyli w grze terenowej "Szukamy skarbów dendrologicznych" oraz zwiedzili Muzeum Łowiectwa i Leśnictwa, a dziś wybrali się do Kina za Rogiem na seans filmowy.

Wójt Gminy Rzgów Grzegorz Matuszak uczestniczył w podsumowaniu półkolonii. Podziękował dzieciom za wzorową postawę oraz kadrze pedagogicznej za doskonałą opiekę i organizację.

Podsumowując tegoroczne półkolonie śmiało możemy zaliczyć je do udanych. Pogoda dopisała, uczniowie odwiedzili miejsca, które do tej pory były dla nich nieznane. Przekonali się, że można świetnie się bawić bez telefonów, w atmosferze wzajemnego wsparcia i szacunku.

Czas półkolonii był dla dzieci okazją do wzajemnych spotkań, wspólnych zabaw, a także doskonałą lekcją historii, przyrody, plastyki, sportu i bezpieczeństwa. Na zakończenie półkolonii wszyscy uczestnicy otrzymali upominki.

Półkolonie dofinansowane zostały ze środków Gminy Rzgów - Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Rzgowie.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  12
  lipca 2024

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA CEEB GOSPODARKA ODPADAMI INWESTYCJE Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamówienia Publiczne DOSTEPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Pomoc Prawna MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry