Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Facebook
Portal rzgow.gmina.plus daje możliwość pobierania wniosków oraz wysłania ich przez internet
Projekty Unijnevisibility WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
text_fields ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
.

XIII Mikołajkowy Turniej Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Rzgów

10 grudnia 2016 r. w sali sportowej Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Rzgowie odbył się XIII Mikołajkowy Turniej Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Rzgów. W zawodach startowało 5 drużyn z terenu całej gminy. Od rana odbywały się eliminacje i półfinały. Mecze eliminacyjne rozgrywano w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Z grupy A awans do półfinałów wywalczyły zespoły: KS Sokół Rzgów i LZS Orzeł Osiecza, a z grupy B zespół Nauczycieli i Incognito Team Rzgów. Ze spotkań półfinałowych zwycięsko wyszli zawodnicy Sokoła i Nauczycieli.

Po południu rozegrano mecz o III miejsce, który wygrał zespół Incognito Team Rzgów pokonując orłów z Osieczy. Ostatnim meczem turnieju był wielki finał, w którym zmierzyli się Nauczyciele z Sokołem Rzgów. Po wyrównanym i stojącym na bardzo wysokim poziomie pojedynku mecz wynikiem 3:1 wygrali siatkarze ze Rzgowa. 

Zawody zakończyły się ceremonią wręczenia zwycięzcom okazałego pucharu ufundowanego przez Wójta Gminy Rzgów oraz dyplomów i nagród rzeczowych dla wszystkich drużyn. Organizatorem turnieju było Gimnazjum im. Polskich Noblistów Rzgowie i szkolny UKS przy wsparciu finansowym Urzędu Gminy. Całość imprezy przygotował Stanisław Górka wraz z grupą nauczycieli i pracowników obsługi szkoły, uczniami gimnazjum prowadzący sekretariat zawodów oraz panem Tomaszem Marcinkiem i Szymonem Szczepaniakiem, którzy sędziowali część meczów.

Klasyfikacja końcowa:

 1. KS Sokół Rzgów
 2. Nauczyciele
 3. Incognito Team Rzgów
 4. LZS Orzeł Osiecza
 5. Masters ZRZ

  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  12
  czerwca 2024

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA CEEB GOSPODARKA ODPADAMI INWESTYCJE Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamówienia Publiczne DOSTEPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Pomoc Prawna MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry