Wycieczka do Wrocławia

12 czerwca 2017 r.  kl. II a, II b oraz część uczniów klas III (łącznie 49 dzieci) wraz z opiekunami, wybrali się na wycieczkę do Wrocławia. Zwiedziliśmy Starówkę i przeszliśmy Szlakiem Krasnali, następnie udaliśmy się do Hydropolis - planety wody.  Jednak największą atrakcją okazało się Afrykarium, w którym dzieci mogłyby spędzić cały dzień. Oczywiście, nie pominęliśmy Zoo. Ostatnim punktem wycieczki, tradycyjnie był McDonald’s . Dzieci wróciły zadowolone i szczęśliwe, gotowe na kolejną wyprawę.

Opiekunowie: Urszula Błaszczyk, Joanna Wiśniewska, Alicja Bednarz, Dominika Krysińska

luty 2023