Weekend z GKS-em Rzgów

WYMARZONA INAUGURACJA ORLIKÓW STARSZYCH E1 W RUNDZIE WIOSENNEJ!

Piłkarze GKS-u Rzgów zwyciężyli w I Turnieju Ligowym ORLIK E1 OZPN, który odbył się 13 kwietnia w Rychwale.
Podopieczni Trenera Przemysława Kopczyńskiego pokonali Wartę Rumin 3-1, Piast II Grodziec 7-0, Fanclub Dąbroszyn 3-0 oraz Zjednoczonych Rychwał 4-0.

PIERWSZE WIOSENNE ZWYCIĘSTWO TRAMPKARZY!

W meczu I kolejki rundy wiosennej Okręgowej Ligi Trampkarzy Młodszych rozegranym 14 kwietnia na Stadionie Gminnym w Rzgowie GKS Rzgów pokonał Zjednoczonych Rychwał 2-1. Bramki dla podopiecznych Trenera Przemysława Kopczyńskiego zdobyli: Filip Cegielski i Patryk Wojciechowski.

KOLEJNE BEZCENNE 3 PUNKTY NA WIOSNĘ W A-KLASIE!

W meczu XIII kolejki A-Klasy rozegranym 14 kwietnia br. na Stadionie Gminnym w Rzgowie drużyna GKS-u Rzgów pokonała Orły Huta Łukomska 1-0.
Mecz był pełen walki. Obie drużyny stworzyły emocjonujące widowisko do samego końca. Decydującą bramkę dla podopiecznych Trenera Piotra Lewandowskiego w 94 minucie gry w zamieszaniu w polu karnym zdobył Kordian Sakowski.

styczeń 2023