Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Facebook
Portal rzgow.gmina.plus daje możliwość pobierania wniosków oraz wysłania ich przez internet
Projekty Unijnevisibility WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
text_fields ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
.

Warsztaty Wielkanocne

W dniu 26 marca br. w Środowiskowym Ognisku Wychowawczym w Sławsku odbyły się warsztaty świąteczne o tematyce Wielkanocnej zorganizowane przez Wójta Gminy Rzgów Grzegorza Matuszaka przy współpracy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzgowie.  

Forma warsztatowa pozwoliła dzieciom w sposób aktywny przyswoić i utrwalić wiedzę o polskich tradycjach oraz zwyczajach związanych ze Świętem Wielkanocnym. 

Każdy z uczestników miał możliwość skorzystania z przygotowanych wcześniej pomocy i przyborów. Dzieci wykonały m. in.: baranki i jajka do zawieszenia na okno lub drzwi, stroiki Wielkanocne oraz inne dekoracje świąteczne.

Uczestnictwo w warsztatach było bezpłatne i dało możliwość integracji oraz współpracy, stworzyło warunki do rozwijania twórczości i kreatywności naszych dzieci.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  16
  czerwca 2024

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA CEEB GOSPODARKA ODPADAMI INWESTYCJE Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamówienia Publiczne DOSTEPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Pomoc Prawna MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry