Portal rzgow.gmina.plus daje możliwość pobierania wniosków oraz wysłania ich przez internet

text_fields ROZMIAR: A A A
  • Strona Główna Gmina Rzgów
.

VIII Międzygminny Turniej Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Rzgów

W dniu 9 października br. w sali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Osieczy odbył się VIII Międzygminny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Rzgów. Organizatorem turnieju był klub sportowy LZS Orzeł Osiecza. W rozgrywkach wzięły udział 4 drużyny: LZS Orzeł Osiecza, KS Team Stare Miasto, LUKS Wilki Wilczyn II oraz Radio Zet Gold Konin
Drużyna LZS Orzeł Osiecza wystąpiła w składzie: Łukasz Gałecki, Bartłomiej Gałecki, Piotr Fabisiak, Damian Szczepaniak, Jakub Miśkiewicz, Michał Gałecki, Mateusz Rojewski, Sebastian Czajka, Jakub Liebelt (kierownik zespołu)
Rywalizacja toczyła się systemem „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów.

Po niezwykle wyrównanej walce I miejsce zajęła drużyna KS Team Stare Miasto, która wygrała wszystkie mecze. Drugie miejsce przypadło ekipie Radio Zet Gold Konin. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna LUKS Wilki Wilczyn II. Poza podium znalazła się drużyna gospodarzy LZS Orzeł Osiecza.

Najlepszym Zawodnikiem Turnieju wybrany został Remigiusz Ignaczak z drużyny Radio Zet Gold Konin.

Na zakończenie rozgrywek wszystkie drużyny otrzymały z rąk Prezesa LZS Orzeł Osiecza Michała Reka oraz Przewodniczącego Gminnej Rady Sportu Roberta Frąckowiaka puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Gminy Rzgów, Starostwo Powiatowe w Koninie oraz sponsorów.

Wyniki meczów:

LZS Orzeł Osiecza – LUKS Wilki Wilczyn II 1-2 (25:18, 21:25, 12:15)

KS Team Stare Miasto – Radio Zet Gold Konin 2-1 (25:16, 19:25, 21:19)

LZS Orzeł Osiecza – KS Team Stare Miasto 0-2 (16:25, 18:25)

Radio Zet Gold Konin – LUKS Wilki Wilczyn II 2-0 (25:23, 25:19)

LZS Orzeł Osiecza – Radio Zet Gold Konin 0-2 (18:25, 19:25)

LUKS Wilki Wilczyn II – KS Team Stare Miasto 0-2 (15:25, 15:25)

Ostateczna kolejność:

1. KS TEAM STARE MIASTO
2. RADIO ZET GOLD KONIN
3. LUKS WILKI WILCZYN II
4. LZS ORZEŁ OSIECZA

Serdeczne podziękowania dla sponsorów VIII Międzygminnego Turnieju Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Rzgów, którymi byli:

brak wydarzeń

DRUKI DO POBRANIA CEEB GOSPODARKA ODPADAMI INWESTYCJE Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamówienia Publiczne DOSTEPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Pomoc Prawna MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.