Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Facebook
Portal rzgow.gmina.plus daje możliwość pobierania wniosków oraz wysłania ich przez internet
Projekty Unijnevisibility WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
text_fields ROZMIAR: A A A   
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
.

V Bieg Służb Mundurowych o Mistrzostwo Wielkopolski

V Bieg Służb Mundurowych o Mistrzostwo Wielkopolski tradycyjnie odbył się w Rzgowie w dniu 26 sierpnia 2017 r o godz. 14:00.  Do rywalizacji o  tytułu Mundurowego Mistrza Wielkopolski zgłosiło się blisko 130  zawodników z różnych zakątków Polski. Uczestnicy biegu reprezentowali  Wojsko Polskie, Państwową Straż Pożarną, Ochotniczą Straż Pożarną, Straż Graniczną, Służbę Więzienną i  Policję. Była również 36-osobowa grupa amerykańskich żołnierzy z 33. Bazy Lotnictwa Transportowego z Powidza. Dziesięciokilometrowy odcinek trasy rozpoczął się i zakończył przy Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej. 
Trasa biegła malowniczymi  zakątkami Nadwarciańskiego Parku Krajobrazowego.
Pierwszy na mecie, z czasem 35,37 zameldował się Krzysztof Włoczewski z 12. Brygady Zmechanizowanej w Szczecinie. Drugi był Michał Jamioł (straż graniczna), a  trzeci Jarosław Wawrzynkiewicz (policja). Wśród pań najszybsza była Izabela Wierzchowska (służba więzienna), która pokonała dystans w  39 minut i 17 sekund. Najlepszym zawodnikiem  z regionu konińskiego był Artur Jóźwiak reprezentujący OSP Wilczyn.

Wyniki V Biegu Służb Mundurowych przedstawiają się następująco:


Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

Pogoda w naszej Gminie

13
kwietnia 2024

Dziś są imieniny:
brak wydarzeń

DRUKI DO POBRANIA CEEB GOSPODARKA ODPADAMI INWESTYCJE Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamówienia Publiczne DOSTEPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Pomoc Prawna MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
strzałka do góry