AKTUALNOŚCI | SAMORZĄD | DLA MIESZKAŃCA | DLA TURYSTY | DLA INWESTORA | KONTAKT |
Dziś, 29 maja, w Urzędzie Gminy Rzgów odbyło się robocze spotkanie dotyczące organizacji Biegu Służb Mundurowych, który odbędzie się 23 sierpnia 2025 r. na terenie naszej gminy.
W spotkaniu uczestniczyli:
Wójt Gminy Rzgów – Grzegorz Matuszak
Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. wielkopolskiego – mł. insp. Andrzej Szary
Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów przy KMP w Koninie – podkom. Arkadiusz Nowinowski
Naczelnik Wydziału Prewencji KMP w Koninie i organizator biegu – nadkom. Wiktor Nowrocki
Dzięki wsparciu głównego partnera wydarzenia – Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Województwa Wielkopolskiego oraz Fundacji Niebieska Dłoń – uczestnicy biegu mogą liczyć na wyjątkowe pakiety startowe oraz ciepłe posiłki regeneracyjne.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za zaangażowanie i cenne pomysły. Wspólnie tworzymy wydarzenie, które na długo zostanie w pamięci mieszkańców i uczestników biegu!