Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Facebook
Portal rzgow.gmina.plus daje możliwość pobierania wniosków oraz wysłania ich przez internet
Projekty Unijnevisibility WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
text_fields ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
.

Spotkania w sprawie dofinansowań

W dniu 17.07.2018 r. w Urzędzie Gminy w Rzgowie odbyły się spotkania informacyjne dla mieszkańców gmin Rzgów i Grodziec - potencjalnych beneficjentów. Dotyczyły one pozyskiwania dofinansowań w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 za pośrednictwem Stowarzyszenia „Solidarni w Partnerstwie”.

Pierwsze spotkanie było skierowane dla osób fizycznych i organizacji pozarządowych. Uczestnicy dowiedzieli się jak prawidłowo wypełnić wniosek oraz na jakie działania można pozyskać dofinansowania w ramach grantu.

Drugie spotkanie dotyczyło wniosków o przyznanie pomocy dla przedsiębiorców i osób, które dopiero planują założenie działalności gospodarczej. Konsultacje prowadziły Panie Iwona Bańdosz i Anna Lendzioszek ze Stowarzyszenia „Solidarni w Partnerstwie”.

Zachęcamy do składania wniosków. Termin składania upływa 06.08.2018 r.

Szczegóły: www.sswp.com.pl


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  19
  maj 2024

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA CEEB GOSPODARKA ODPADAMI INWESTYCJE Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamówienia Publiczne DOSTEPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Pomoc Prawna MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry