Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Facebook
Portal rzgow.gmina.plus daje możliwość pobierania wniosków oraz wysłania ich przez internet
Projekty Unijnevisibility WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
text_fields ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
.

SKS w naszych szkołach - Realizacja Programu SZKOLNY KLUB SPORTOWY

19.01.2017 r. Gmina Rzgów podpisała porozumienie ze Szkolnym Związkiem Sportowym „Wielkopolska” na realizację zadania Szkolny Klub Sportowy.

Celem programu jest promocja zdrowego i aktywnego stylu życia wśród dzieci i młodzieży, stymulowanie i kształtowanie nawyku podejmowania aktywności fizycznej oraz poprawa sprawności fizycznej, stanu zdrowia i jakości życia dzieci i młodzieży, w tym profilaktyka nadwagi i otyłości.

Realizacja zajęć odbywać się będzie w 2 edycjach – wiosenna  od 10.01.2017 do 22.06.2017 oraz jesienna od 01.09.2017 do 15.12.2017. Zajęcia realizowane będą w wymiarze 2 x 60 minut w tygodniu w 15-20 osobowych grupach ćwiczebnych. Z Gminy Rzgów do Projektu zakwalifikowało się 8 grup. W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rzgowie, w Gimnazjum w Rzgowie i Szkole Podstawowej w Osieczy po jednej grupie.
W Szkole Podstawowej w Grabienicach dwie grupy a z Zespole Szkół w Sławsku – trzy grupy ćwiczebne.

Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Samorząd Województwa Wielkopolskiego i Gminę Rzgów.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  12
  czerwca 2024

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA CEEB GOSPODARKA ODPADAMI INWESTYCJE Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamówienia Publiczne DOSTEPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Pomoc Prawna MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry