Siatkarze Orła Osiecza na V Otwartych Mistrzostwach ZSTiH w Siatkówce Plażowej Mężczyzn

Dnia 7 maja w Koninie odbyły się V Otwarte Mistrzostwa ZSTiH w Siatkówce Plażowej Mężczyzn. Organizatorem rozgrywek była Daria Walczykiewicz (ZSTiH Konin). Do zmagań przystąpiło 12 dwuosobowych drużyn z całego regionu konińskiego. Mecze były rozgrywane tzw. systemem brazylijskim. LZS Orzeł Osiecza reprezentowali: Piotr Fabisiak oraz Łukasz Liebelt. Ponadto w drużynie ZSTiH Konin w parze z Adrianem Ratajczykiem wystąpił Damian Szczepaniak.

Nasi siatkarze zaprezentowali się z dobrej strony. Ostatecznie siatkarze Orła Osiecza wygrali jeden mecz oraz ponieśli dwie porażki. Ostatecznie Piotr Fabisiak i Łukasz Liebelt uplasowali się na niezłym VI miejscu! Gratulujemy naszym reprezentantom!

Wyniki siatkarzy Orła Osiecza:

P. Fabisiak/Ł Liebelt -  I. Kwiatkowski/ P. Zwoliński 0-2 (5:15;7:15)

P. Fabisiak/Ł. Liebelt -  A. Ratajczyk/D. Szczepaniak 2-1 (15:5;7:15;11:7)

P. Fabisiak/Ł. Liebelt -  M. Kujawa/Sz. Dawid 1-2 (13:15;15:12;5:11)

Autor: Michał Rek

styczeń 2023