Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Siatkarskie sukcesy Gimnazjalistek ze Sławska

Dnia 9 kwietnia br. w Kole odbył się MEMORIAŁ im. AGATY MRÓZ – OLSZEWSKIEJ, byłej reprezentantki Polski. Po jej śmierci, co roku odbywają się zawody piłki siatkowej dziewcząt szkół gimnazjalnych i szkół podstawowych, zorganizowane na jej cześć. W tym roku siatkarki z Gimnazjum w Sławsku rozegrały świetne mecze i zajęły III miejsce. Dziewczęta przywiozły ze sobą puchar, medale i koszulki z logo turnieju.

Srebrne medale wywalczyły: Miśkiewicz Aleksandra, Janc Aleksandra, Szczepaniak Martyna, Jaszczak Monika, Rzadkowska Dagmara, Kubasik Beata, Klamrzyńska Monika, Przybylska Klaudia, nauczyciel i trener Justyna Frasz – Ignaczak. W turnieju startowało 12 drużyn: Klub Sportowy Siatkarz Koło 1, Siatkarz Koło 2, Klub Sportowy Viktoria Koło, Gim. Łubianka, Gim. Babiak, Gim. Żychlin k. Łodzi, Gim. Sompolno, Gim. Krzymów, Gim. Brzeźno, Gim. Powiercie, Gim. nr 33 Poznań, Gim. Sławsk. Mecze rozgrywano w czterech grupach, pierwszy zespól awansował do ćwierćfinałów, zespoły z 2 i 3 miejsca grały baraże o wejście do ćwierćfinałów, ćwierćfinały rozgrywano systemem pucharowym.                    

 Mecze z udziałem siatkarek ze Sławska:

Grupa: Sławsk – Babiak – 2:0 (15:3, 15:6), Sławsk – Siatkarz Koło 1 – 0:2 (14:16,14:16).

Baraże o grę w ćwierćfinale: Sławsk – Powiercie – 2:0 (15:3, 15:3).

Ćwierćfinał: Sławsk – K.S. Viktoria Koło – 2:0 (15:6, 15:11)

Półfinał: Sławsk – Sompolno  0:2 (14:16, 13:15)

Mecz o III miejsce: Sławsk – Siatkarz Koło 1 -  2:0 (15:13, 16:14)

 

      5 kwietnia reprezentacja Gimnazjum w Sławsku zagrała w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Sompolnie, gdzie zajęła III miejsce.

          26 marca 2017 r., na sali gimnastycznej w Sławsku odbył się Finałowy Turniej Międzyszkolnej Ligi Piłki Siatkowej Dziewcząt. Organizatorem turnieju oraz całej ligi była p. Justyna Frasz- Ignaczak . Liga rozgrywana była od października 2016r., startowało w niej 5 drużyn gimnazjalnych: KS „Sokół” Kleczew, Gimnazjum Trąbczyn, Gimnazjum Brzeźno, Gimnazjum Rzgów i Gimnazjum Sławsk, W ramach ligi zespoły rozegrały 5 turniejów. Siatkarki z Gimnazjum w Sławsku zwyciężały w każdym turnieju i w ostatecznej klasyfikacji odniosły zdecydowane zwycięstwo – 1 miejsce. Ostateczna klasyfikacja ligi:

1 miejsce – Gimnazjum Sławsk

2 miejsce – K.S. „Sokół” Kleczew

3 miejsce – Gimnazjum Trąbczyn

4 miejsce – Gimnazjum Rzgów

5 miejsce – Gimnazjum Brzeźno.

       3 miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Rzgów z okazji Dnia Kobiet, 19 marca 2017r.

      3 miejsce w XLI Regionalnym Turnieju Piłki Siatkowej z okazji Dnia Kobiet o Puchar Burmistrza Słupcy w kat. Gimnazjów, 5 marca 2017r.  

      3 miejsce w Mistrzostwach Powiatu Konińskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt, to drugie podium w historii szkoły w zawodach Szkolnego Związku Sportowego.

 Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Zespołu Szkół w Sławsku  i zapoznania się z sukcesami sportowymi Naszych Gimnazjalistów!!! http://spslawsk.edupage.org/text7/


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  31
  styczeń 2023

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA CEEB GOSPODARKA ODPADAMI Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamowienia Publiczne DOSTĘPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Bezpłatna Pomoc Prawna MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry