Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Facebook
Portal rzgow.gmina.plus daje możliwość pobierania wniosków oraz wysłania ich przez internet
Projekty Unijnevisibility WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
text_fields ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
.

Przedszkolaki z wizytą w wiosce norweskiej ARENDEL

„Zajączki" z Przedszkola Gromadka Misia Uszatka w Rzgowie w dniu 19 grudnia po raz drugi odwiedziły Arendel -  wioskę norweską we Włodzimirowie, Gmina Zagórów.
Dzięki zaangażowaniu Rodziców dzieci z tej grupy w organizację i przebieg Kiermaszu bożonarodzeniowego koszty wyjazdu zostały znacznie zmniejszone poprzez wykorzystanie dochodu z tegoż kiermaszu.
Wycieczka do Arendel to wyjazd rodzinny, a sam pobyt w tym miejscu wprowadził uczestników w magię Świąt Bożego Narodzenia.
Przebywając w towarzystwie elfów, Mikołaja i Pani Mikołajowej, uczestnicząc w zabawach, wykonywaniu ozdób świątecznych, śpiewie kolęd przy ognisku a przede wszystkim otrzymując prezenty wszyscy czuli, że święta tuż, tuż…..
Pobyt w Arendel spełnił oczekiwania dzieci i ich bliskich.

Grudzień to miesiąc przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia, przeżywamy go w sposób szczególny, myślimy o prezentach i często przenosimy się myślami do miejsc, w którym moglibyśmy spotkać Św. Mikołaja. Jednym z nich jest Arendel (wioska Norweska), gdzie 18 grudnia dzieci z przedszkola Gromadka Misia Uszatka z grupy Miśki wybrały się, aby spotkać Św. Mikołaja.
W wiosce elfy przywitały i zabrały dzieci na spacer, gdzie mogly zobaczyć żyjące tam zwierzęta, a zwłaszcza renifery. Po spacerze w oczekiwaniu na Mikołaja dzieci bawiły się z elfami, wykonały ozdoby na choinkę.
Kiedy pojawił sie długo oczekiwany gość, wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków.
Św. Mikołaj wysłuchał piosenek przygotowanych specjalnie dla niego, nie zapomniał również o prezentach dla każdego z dzieci.

Pozostając w atmosferze świątecznych klimatów składamy dzieciom oraz ich rodzinom życzenia wspaniałych, pełnych radości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  21
  marca 2023

  Dziś są imieniny:

  DRUKI DO POBRANIA CEEB GOSPODARKA ODPADAMI Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamowienia Publiczne DOSTĘPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Bezpłatna Pomoc Prawna MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry