Nowi Dyrektorzy Szkół Podstawowych

W dniu 31 sierpnia 2021 roku w Urzędzie Gminy Rzgów odbyło się spotkanie podczas którego Wójt Gminy Rzgów Grzegorz Matuszak podziękował ustępującym dyrektorom Szkół: Pani Iwonie Maziarz za pełnienie funkcji dyrektora Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Sławsku oraz Pani Agnieszce Duszyńskiej za pełnienie funkcji dyrektora Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Osieczy.

Od 1 września 2021 r. funkcję dyrektorów Szkół pełnią:

1. Monika Łukasiewicz – Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Sławsku,
  2. Piotr Kupski – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Osieczy.

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej.

luty 2023