Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Facebook
Portal rzgow.gmina.plus daje możliwość pobierania wniosków oraz wysłania ich przez internet
Projekty Unijnevisibility WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
text_fields ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
.

Nowa kuchnia

Z początkiem listopada zaczęła funkcjonować nowa kuchnia szkolna w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rzgowie przy ul. Plac Stuczyńskich. Kuchnia obsługuje wszystkie 4 szkoły i przedszkola na terenie Gminy Rzgów. Codziennie wydawane są posiłki dla 450 uczniów i przedszkolaków.

Do tej pory posiłki były przygotowywane dla szkół w Rzgowie i Osieczy. Obecnie są one również dowożone do szkół w Grabienicach i Sławsku.

Co jest ważne, dla rodziców uczniów z Grabienic i Sławska znacznie obniżyły się opłaty za wyżywienie, a także zwiększyła się liczba dzieci korzystających z posiłków.

Zadanie zostało w 85% dofinansowane  z Programu Rządowego Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Całkowita wartość zadania wynosi 1 458 277,26 zł.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  22
  luty 2024

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA CEEB GOSPODARKA ODPADAMI INWESTYCJE 2022 Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamówienia Publiczne DOSTEPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Pomoc Prawna MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry