Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Facebook
Portal rzgow.gmina.plus daje możliwość pobierania wniosków oraz wysłania ich przez internet
Projekty Unijnevisibility WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
text_fields ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
.

Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Rzgów

W dniu dzisiejszym odbyła się Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Rzgów. Wziął w niej udział Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Ryszard Bartosik, który przedstawił działania rządu na rzecz samorządu i rolnictwa. Podkreślił aktywność Gminy Rzgów w realizacji inwestycji w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład. Chętnie odpowiadał również na pytania Radnych.

Na zakończenie Sesji Wójt Gminy Rzgów Grzegorz Matuszak oraz Przewodniczący Rady Gminy Rzgów Roman Jakubowicz wraz z Radnymi podziękowali za współpracę Pani Lucynie Wrzyszczyńskiej Zastępcy Wójta Gminy Rzgów, która z dniem 27 lutego br. odeszła na zasłużoną emeryturę. Pani Lucyna była Radną Gminy Rzgów w latach 2010-2014, następnie została Zastępcą Wójta Gminy Rzgów Grzegorza Matuszaka. Życzymy Pani Lucynie wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, realizacji swoich pasji i zainteresowań, dalszych planów i zamierzeń, wspieranych dobrym zdrowiem!!!


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  19
  kwietnia 2024

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA CEEB GOSPODARKA ODPADAMI INWESTYCJE Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamówienia Publiczne DOSTEPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Pomoc Prawna MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry