Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Facebook
Portal rzgow.gmina.plus daje możliwość pobierania wniosków oraz wysłania ich przez internet
Projekty Unijnevisibility WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
text_fields ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
.

Mobilny punkt szczepień w Rzgowie

W ubiegłą sobotę i niedzielę przy Urzędzie Gminy w Rzgowie ustawiony został mobilny punkt szczepień. Zainteresowanie było bardzo duże i to nie tylko osób z terenu naszej gminy.

Ze szczepień mogła skorzystać każda pełnoletnia osoba, bez względu na miejsce zamieszkania. Mobilny punkt szczepień przygotowany był we współpracy z Wielkopolskim Urzędem Wojewódzkim w Poznaniu oraz Szpitalem Miejskim im. Franciszka Raszei w Poznaniu. Wykwalifikowany personel medyczny zapewniał bezpieczeństwo osób, które w tych dniach zaszczepiły się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson. Nad sprawnym działaniem punktu czuwali pracownicy Urzędu Gminy w Rzgowie, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzgowie oraz jednostki OSP z Barłóg, Świątnik, Witnicy, Kowalewka, Sławska, Grabienic.

Na  29 sierpnia (niedziela) planowana jest  druga akcja szczepień w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rzgowie. W tym dniu zostanie również przygotowane Miasteczko Profilaktyczne, gdzie każdy będzie mógł zbadać min. poziom glikemii, ciśnienia, cholesterolu, skorzystać z porad  dietetyka oraz  okulisty i innych.   Akcja odbędzie się z przy okazji organizowanego Pikniku i Dożynek.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  09
  grudnia 2023

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA CEEB GOSPODARKA ODPADAMI INWESTYCJE 2022 Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamówienia Publiczne DOSTEPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Pomoc Prawna MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry