Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Facebook
Portal rzgow.gmina.plus daje możliwość pobierania wniosków oraz wysłania ich przez internet
Projekty Unijnevisibility WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
text_fields ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
.

KREWniacy ze Sławska

Ponad 12 litrów krwi- tyle łącznie oddali uczestnicy 26-tej Akcja Honorowego Oddawania Krwi w Sławsku. 8. maja 2016r. w godzinach od 9:00 do 12:30 przed Domem Kultury w Sławsku stał mobilny punkt poboru krwi do którego zgłosiło się 35 krwiodawców, ze względów zdrowotnych ośmiu z nich nie mogło zostać dawcami. Na szczególne podziękowania zasługują wszyscy organizatorzy i uczestnicy tej szlachetnej akcji. Krwiodawcy na akcję przybyli nie tylko ze Sławska ale także z Janowic, Kurowa, Branna, Świątnik, Witnicy i Osieczy.

Współorganizatorem akcji były panie z Koła Gospodyń Wiejskich, toteż dla wszystkich uczestników akcji oraz personelu medycznego przygotowane były domowe ciasta, chleb ze smalcem oraz kawa i herbata. Każdy krwiodawca standardowo otrzymał czekolady i coca colę oraz dodatkowo skrzynkę jabłek, o które postarali się nasi strażacy i pan sołtys. Krew jest drogocennym lekarstwem, którego nie można wyprodukować i dlatego każdy KRWIODAWCA jest dla nas BOHATEREM. Dziękujemy!
Organizatorzy akcji: OSP, KGW i Rada Sołecka wsi Sławsk.
Teresa Kwiatkowska

 


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  04
  grudnia 2023

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA CEEB GOSPODARKA ODPADAMI INWESTYCJE 2022 Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamówienia Publiczne DOSTEPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Pomoc Prawna MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry