Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Facebook
Portal rzgow.gmina.plus daje możliwość pobierania wniosków oraz wysłania ich przez internet
Projekty Unijnevisibility WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
text_fields ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
.

INWESTYCJE REALIZOWANE W GMINIE RZGÓW

Zgodnie z planem inwestycji na rok 2016 w Gminie Rzgów rozpoczęto drugi etap budowy parkingu przy Zespole Szkół w Sławsku. W wyniku realizacji tego projektu przybędzie 26 miejsc parkingowych. Zakończenie budowy przewidziane jest na koniec czerwca br.
Kolejną inwestycją realizowaną w tym roku jest przebudowa budynku mieszkalnego w miejscowości Osiecza Druga celem zmiany jego sposobu użytkowania. Powstaną w ten sposób dwa lokale socjalne. W drodze przetargu podpisano umowę z przedsiębiorstwem ogólnobudowlanym „Tynk-Bud” na wykonanie robót związanych z adaptacją tego budynku. Ukończenie tej inwestycji przewidziano na dzień 31 sierpnia br.
Ponadto w trakcie rozruchu technologicznego jest stacja zlewcza ścieków dowożonych wybudowana na oczyszczalni ścieków w Rzgowie.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  12
  czerwca 2024

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA CEEB GOSPODARKA ODPADAMI INWESTYCJE Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamówienia Publiczne DOSTEPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Pomoc Prawna MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry