III Piknik z GKS-em Rzgów

Dnia 16 lipca br. na boisku sportowym w Babii odbył się III Piknik z GKS-em Rzgów. Gminny Klub Sportowy Rzgów przygotował tego dnia wiele atrakcji dla najmłodszych. Od godziny 14.00 najmłodsi piłkarze rywalizowali w turnieju ORLIK/ŻAK/MŁODZIK. Oprócz rywalizacji sportowej dzieci mogły skorzystać z darmowych dmuchanych atrakcji (zamek, zjeżdżalnia). W przerwach między zawodami piłkarskimi na zawodników i rodziców czekał grill przygotowany przez Zarząd klubu. Chętni uczestniczyli także w pokazie fitness przeprowadzonym przez Monikę Zakrzewską. W to niedzielne popołudnie na boisko w Babii przybyło wielu rodziców naszych najmłodszych piłkarzy, którzy bardzo aktywnie dopingowali swoje pociechy. W turnieju piłki nożnej nie był ważny wynik, a dobra zabawa wśród rówieśników. Na zakończenie zmagań wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale.

Serdeczne podziękowania dla sponsorów oraz osób zaangażowanych w organizację III Pikniku z GKS-em Rzgów, którymi byli:
- Gminna Rada Sportu
- Urząd Gminy Rzgów
- Rada Sołecka Babii
- Joanna Karmowska – Szymczak – Radna Gminy Rzgów
- Jacek Wieczyński – Sołtys wsi Babia
- Tomasz Śnieg – Zakład Przetwórstwa Mięsnego – Modlibogowice
- Marek Pieniecki – firma EDEN – Kowalewek
- Piekarnia Rzgów
- Zarząd GKS-u Rzgów

Autor: Michał Rek

Zadanie publiczne pn. „Organizacja zajęć sportowych oraz rozgrywek i turniejów piłki nożnej dla dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkańców gminy Rzgów” jest współfinansowane ze środków Gminy Rzgów.

luty 2023