II miejsce Żaków GKS-u Rzgów w Halowym Turnieju o Puchar Prezesa SKP Słupca

Dnia 28 stycznia br. w Hali Sportowej MOSiR w Słupcy odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Żaków o Puchar Prezesa SKP Słupca. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy SKP Słupca. W rozgrywkach przeznaczonych dla zawodników z roczników 2008 wzięło udział 5 drużyn: GKS Rzgów, SKP I Słupca, SKP II Słupca, Szkółka Waldemara Przysiudy Września, Polonia Golina. Mecze toczyły się systemem „każdym z każdym” 1x15minut.

GKS Rzgów reprezentowali: Antoni Andrzejewski, Ignacy Budzyński, Wiktor Ćwikliński, Filip Gawroński, Filip Goździk, Alan Jackowski, Filip Ławniczak, Alan Mizgalski, Igor Myszel, Alan Szambelan, Piotr Wasilewski.

Drużynę przygotowywał sztab szkoleniowy w składzie: Piotr Lewandowski, Robert Frąckowiak, Kordian Sakowski.
Najlepsza w całym turnieju okazała się Szkółka Waldemara Przysiudy Września. Drugie miejsce przypadło drużynie GKS-u Rzgów. Na trzecim stopniu podium uplasowała się drużyna gospodarzy -  SKP I Słupca. Poza podium znalazły się ekipy SKP II Słupca i Polonia Golina.

Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Najmłodszych zawodników dopingowała spora grupa rodziców. Na zakończenie najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy.

Wyniki meczów GKS-u Rzgów:
GKS Rzgów – Szkółka WP Września 1-1

SKP I Słupca – GKS Rzgów 1-1