Halowe Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarnicze

W dniu 2 marca 2024 r. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Rzgowie odbyły się Halowe Młodzieżowe Zawody Sportowo - Pożarnicze. W zawodach udział wzięło 10 drużyn z 6 jednostek OSP z terenu gminy Rzgów: OSP Barłogi, OSP Branno, OSP Grabienice, OSP Kurów, OSP Świątniki, OSP Zastruże. Drużyny wprowadził Komendant Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Rzgowie Andrzej Rosiński, który złożył meldunek o rozpoczęciu zawodów Prezesowi Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Rzgowie Wojciechowi Koszalowi. Następnie wszystkie drużyny powitał Wójt Gminy Rzgów Grzegorz Matuszak wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Rzgów Romanem Jakubowiczem i Radnym Gminy Rzgów Mirosławem Kubackim. Przewodniczącym komisji sędziowskiej był druh Przemysław Kubacki.

W drużynie dziewcząt pierwsze miejsce zajęły MDP Branno i drugie miejsce MDP Świątniki. W drużynie chłopców na pierwszym miejscu znalazło się MDP Barłogi, na drugim miejscu MDP Świątniki i na trzecim MDP Grabienice I. W klasyfikacji ogólnej najlepszą zawodniczką została Alicja Szczepaniak a najlepszym zawodnikiem Jakub Szczepaniak.

Gratulujemy wszystkim jednostkom Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Gminy Rzgów aktywnego udziału w zawodach.