Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Facebook
Portal rzgow.gmina.plus daje możliwość pobierania wniosków oraz wysłania ich przez internet
Projekty Unijnevisibility WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
text_fields ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
.

Gminne Obchody Dnia Strażaka

Dnia 3 maja 2018 r. odbyły się Gminne Obchody Dnia Strażaka, których organizatorem byli: Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Rzgowie, Urząd Gminy Rzgów i OSP w Sławsku.
Obchody rozpoczęły się mszą świętą o godz. 10:45. w kościele pw. św. Wawrzyńca w Sławsku. Mszę prowadził proboszcz parafii ks. Benedykt Gembicki. W uroczystości udział wzięły wszystkie jednostki OSP z terenu Gminy Rzgów wraz z pocztami sztandarowymi, Wójt Gminy Rzgów Grzegorz Matuszak, Przewodniczący Rady Gminy Rzgów Roman Jakubowicz, Komendant Komisariatu Policji w Rychwale komisarz Waldemar Adamczyk, Zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Koninie mł. bryg. Maciej Pilarski,  członkowie Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Rzgowie na czele z Prezesem Wojciechem Koszalem oraz Radni Gminy Rzgów. Po zakończonej mszy świętej wszystkie jednostki i obecni goście udali się do Remizy OSP w Sławsku, gdzie Wójt oraz zaproszeni Goście podziękowali Strażakom za działalność na rzecz Gminy i udzielaną pomoc. Tegoroczną uroczystość tradycyjne jak co roku uświetniła Orkiestra Dęta OSP Rzgów z kapelmistrzem Mirosławem Pacześnym na czele.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  04
  grudnia 2023

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA CEEB GOSPODARKA ODPADAMI INWESTYCJE 2022 Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamówienia Publiczne DOSTEPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Pomoc Prawna MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry