Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Facebook
Portal rzgow.gmina.plus daje możliwość pobierania wniosków oraz wysłania ich przez internet
Projekty Unijnevisibility WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
text_fields ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
.

GŁOSUJMY NA NAJPOPULARNIEJSZEGO SOŁTYSA - MONIKA KOWALCZEWSKA W III FINAŁOWYM ETAPIE !!!

Pani Monika Kowalczewska – Sołtys  Bożatek bierze udział w Plebiscycie „Przeglądu Konińskiego” na Najpopularniejszego Sołtysa Regionu Konińskiego.

Funkcję sołtysa pełni od roku 2011. Jest również radną Rady Gminy Rzgów w obecnej kadencji, gdzie pełni funkcję Przewodniczącej Komisji Gospodarczej i Budżetu. Ponadto działa społecznie, m.in. w Radzie Rodziców w SP w Grabienicach, Kole Gospodyń Wiejskich w Bożatkach, Towarzystwie Przyjaciół Dzieci – Oddział w Rzgowie, współpracuje z Bankiem Żywności w Koninie.

Aby zagłosować na Panią Monikę Kowalczewską należy wysłać SMS o treści: soltys.6 pod nr 71051

Poniżej prezentujemy łącze do regulaminu plebiscytu, a w galerii zdjęć jego skróconą wersję.

 

Po raz kolejny „Wydawnictwo – Przegląd Koniński” organizuje Plebiscyt na Najpopularniejszego Sołtysa Regionu Konińskiego. Pierwszy etap (gminny) i drugi etap już za nami. Do trzeciego etapu przeszło pięcioro kandydatów, m.in. Pani Monika Kowalczewska – Sołtys  Bożatek. Teraz rozpoczynamy głosowanie SMS-owe oraz na specjalnych kuponach wydrukowanych w „PK”, aby wybrać Najpopularniejszego Sołtysa Regionu Konińskiego, który uzyska największą liczbę głosów. Ten etap trwa od 26 lipca do 6 sierpnia, do godziny 17:00. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Od 26 lipca do 6 sierpnia, godz. 17.00 można oddawać głosy na wybraną piątkę. Finał – 6 sierpnia podczas Pikniku Sołtysów w Sompolnie.

REGULAMIN PLEBISCYTU NA NAJPOPULARNIEJSZEGO SOŁTYSA REGIONU KONIŃSKIEGO


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  12
  czerwca 2024

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA CEEB GOSPODARKA ODPADAMI INWESTYCJE Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamówienia Publiczne DOSTEPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Pomoc Prawna MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry