Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Facebook
Portal rzgow.gmina.plus daje możliwość pobierania wniosków oraz wysłania ich przez internet
Projekty Unijnevisibility WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
text_fields ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
.

Choinka Noworoczna połączona z Dniem Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Grabienicach

Dnia 20 stycznia 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Grabienicach odbyła się Choinka Noworoczna połączona z Dniem Babci i Dziadka. Uroczystość skupiła w naszej szkole wspaniałych gości: babcie, dziadków oraz rodziców. Zimowy wystrój sali przygotowany przez p. Natalię Nowak i p. Łukasza Andrzejewskiego zachwycił wszystkich przybyłych gości i wprowadził uczestników w radosny nastrój.

W części artystycznej pt. „Zimowe zamieszanie” pod kierunkiem p. Marii Kucharczyk i p. Wiesławy Gliczy dzieci z oddziału przedszkolnego i klas 0 – III z wychowawcami przygotowały występy dedykowane babciom i dziadkom. Natomiast starsi uczniowie złożyli życzenia noworoczne i uświetnili uroczystość występami wokalnymi i tanecznymi. Ponadto zaprezentowali przedstawienia: „Kłótnia pór roku” oraz „Zamieszanie w Laponii”.
Po występach przybył do szkoły Święty Mikołaj, który wręczył wszystkim dzieciom prezenty.
Po części oficjalnej rozpoczęła się zabawa taneczna dla dzieci. W tym czasie zaproszeni goście, rodzice, babcie i dziadkowie mogli miło spędzić czas przy kawie i słodkim poczęstunku.
Choinka była okazją do integracji lokalnej społeczności i wspólnej zabawy. Dzieci swoimi występami podbiły serca publiczności. Tego dnia szkoła stała się miejscem kultury łączącym pokolenia.  


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  21
  marca 2023

  Dziś są imieniny:

  DRUKI DO POBRANIA CEEB GOSPODARKA ODPADAMI Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamowienia Publiczne DOSTĘPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Bezpłatna Pomoc Prawna MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry