Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Facebook
Portal rzgow.gmina.plus daje możliwość pobierania wniosków oraz wysłania ich przez internet
Projekty Unijnevisibility WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
text_fields ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
.

Bezpłatne badania mammograficzne i badania słuchu

W dniu 16 maja br. po raz kolejny odbyły się bezpłatne badania mammograficzne przy Urzędzie Gminy Rzgów. Badaniami objęte zostały kobiety z najbardziej zagrożonej zachorowaniem na raka grupy wiekowej, tj. od 50 do 69 roku życia. Musimy pamiętać, że rak piersi wcześnie wykryty jest uleczalny. Badanie mammograficzne nie chroni przed rakiem, ale dzięki szybkiemu wykryciu zmian, mamy szanse na wyleczenie i tym samym – na szybszy powrót do zdrowia. W badaniu udział wzięło 20 Pań z terenu Gminy Rzgów.

W dniu 17 maja odbyły się bezpłatne badania słuchu, wykonywane przez audiobus mobilny - firmy Audika. W badaniu słuchu udział więzło 30 osób.

Dziękujemy Państwu za udział w akcjach bezpłatnych badań, o kolejnych informować będziemy poprzez stronę internetową oraz Facebook Gminy Rzgów.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  12
  czerwca 2024

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA CEEB GOSPODARKA ODPADAMI INWESTYCJE Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamówienia Publiczne DOSTEPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Pomoc Prawna MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry