Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Facebook
Portal rzgow.gmina.plus daje możliwość pobierania wniosków oraz wysłania ich przez internet
Projekty Unijnevisibility WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
text_fields ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
.

Akcja Krwiodawstwa w Gminie Rzgów

W niedzielę 7 maja 2023 r. odbyła się akcja krwiodawstwa w gminie Rzgów, zorganizowana przez Wójta Gminy Rzgów Grzegorza Matuszaka, Klub HDK-PCK Elektrowni Konin – Pątnów oraz Jakuba Jakubowicza ze Świątnik.

Po badaniach lekarskich pozytywnie zakwalifikowanych przez lekarza z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu zostało 29 spośród 41 zarejestrowanych osób, którzy łącznie oddali 13 litrów krwi. Za oddaną krew honorowi dawcy otrzymali podziękowania i upominki.

Podczas trwania akcji, zarówno dzieci jak i osoby dorosłe mogły poznać zawód strażaka, obejrzeć wóz strażacki, sprzęt oraz strój potrzebny strażakom podczas akcji. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do zorganizowania tak ważnej akcji, a samym krwiodawcom za czynne włączanie się w działania z zakresu honorowego krwiodawstwa.

 


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  19
  maj 2024

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA CEEB GOSPODARKA ODPADAMI INWESTYCJE Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamówienia Publiczne DOSTEPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Pomoc Prawna MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry