Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Wycieczka do Alpakarni

Z okazji Dnia Chłopca dzieci z grupy ,,Miśki”  z Przedszkola Gromadka Misia Uszatka w Rzgowie odwiedziły ,,Alpakarnie” w Szyszyńskich Holendrach. Wycieczka była dla dzieci dużym przeżyciem. Bezpośredni kontakt ze zwierzętami, możliwość ich karmienia oraz konkursy i zabawy z udziałem zwierząt sprawiły dzieciom ogromną frajdę. Podczas wycieczki dzieci utrwaliły sobie również zasady bezpiecznych zachowań w kontaktach ze zwierzętami.  Z gospodarstwa agroturystycznego dzieci pojechały do Parku Linowego ,,Leśny Raj” w Ślesinie gdzie pod okiem instruktorów  wyruszyły w trasę. Olbrzymie wrażenie wywarło na nich rozmieszczenie tras o różnym stopniu trudności.

Wycieczka naprawdę  była udana. Pogoda choć ostatnio kapryśna, nam jednak dopisała. Każdy wrócił trochę zmęczony, ale bardzo szczęśliwy i zadowolony.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  25
  styczeń 2020

  Dziś są imieniny:

  DRUKI DO POBRANIA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ OCEŃ URZĄD ZAINWESTUJ W NASZEJ GMINIE GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry