Przedstawienia ekologiczne w Gminie Rzgów

W dnia 14-15 września 2016 r., w Szkole Podstawowej w Grabienicach, w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Rzgowie, Szkole Podstawowej w Osieczy, oraz Zespole Szkół w Sławsku odbyły się przedstawienia pt. ,,Mapa marzeń”. Widowisko plenerowe adresowane było dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz dzieci klas I – III szkoły podstawowej, a zrealizowane w ramach projektu pn.: ,,Konkursy, przedstawienia podnoszące świadomość ekologiczną mieszkańców Gminy Rzgów’’ dofinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Przedstawienia zaprezentowane zostało przez Teatr Kultureska, który zapewnił  dobrą zabawę widzom, wesołą animację i nieustający uśmiechu na buziach najmłodszych. Dzieci wzięły udział w licznych zabawach
i konkurencjach  dotyczących prawidłowej segregacji odpadów. Okazało się, że wszystkie dzieci wiedzą jak prawidłowo segregować odpady. Dla dzieci, które uczestniczyły w konkursach czekały nagrody.

października 2017