Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Podpisanie umowy na realizację zadania pn. Przebudowa dróg ul. W. Szymborskiej i Cz. Miłosza w Rzgowie

7 września 2020 r. w Urzędzie Gminy w Rzgowie miało miejsce podpisanie umowy z Wykonawcą - Przedsiębiorstwem Robót Inżynieryjnych Sp. z o.o. z Turku na realizację zadania pn. „Przebudowa dróg ul. W. Szymborskiej i Cz. Miłosza w Rzgowie”.

W ramach inwestycji zostanie wykonana przebudowa istniejących nawierzchni na nawierzchnię z betonowej kostki brukowej (ul. W. Szymborskiej) oraz nawierzchnię z betonu asfaltowego (ul. Cz. Miłosza). Inwestycja obejmuje również wykonanie energooszczędnego oświetlenia ulicznego, zjazdów, terenów zielonych i oznakowania pionowego.

Termin wykonania zadania: 31 maja 2021 r.

Projekt dofinansowany jest w ramach działania Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich objętego Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  29
  listopada 2022

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  SZCZEPIMY SIĘ DRUKI DO POBRANIA CEEB GOSPODARKA ODPADAMI Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamowienia Publiczne DOSTĘPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Bezpłatna Pomoc Prawna MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry