Nabór dla przedsiębiorców w ramach Funduszu na Rzecz Sprawiedliwej Transformacji

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, iż 1 czerwca ruszył nabór wniosków w ramach Działania 10.02 Wsparcie inwestycji w MŚP i dużych przedsiębiorstwach z Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji (Fundusze Europejskie dla Wielkopolski na lata 2021-2027).

Nabór uwzględnia dwie ścieżki wsparcia:

1. w ramach pomocy de minimis - 70% dofinansowania kosztów kwalifikowanych.

Szczegóły naboru https://wrpo.wielkopolskie.pl/nabory/442

1. w ramach regionalnej pomocy inwestycyjnej – od 35% do 45% dofinansowania kosztów kwalifikowanych.

Szczegóły naboru https://wrpo.wielkopolskie.pl/nabory/443

Wsparciem zostaną objęte projekty dot. m.in.: automatyzacji procesów przemysłowych, unowocześniania procesów produkcyjnych, wprowadzania rozwiązań cyfryzacyjnych, ulepszania dotychczasowych produktów/usług lub wprowadzania nowych przyjaznych dla środowiska produktów/usług! Projekt musi być zlokalizowany na terenie Wielkopolski Wschodniej (miasto Konin, powiat: koniński, słupecki, turecki, kolski).

Nabór wniosków trwa od 1 czerwca 2023 do 31 sierpnia 2023 r.

Dodatkowych informacji w sprawie konkursu udzielają:

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Wielkopolski.

e-mail: pifew@arrkonin.org.pl, tel. 63 249 31 02

Aneta Majewska – Specjalista ds. informacji i promocji w Instytucji Pośredniczącej.

tel.: 63 2450 30 95 wew. 49, kom: 693 457 684, e-mail: anetamajewska@arrkonin.org.pl.

Edyta Kasprzak-Škvrna - Koordynator Obszaru ds. wdrażania FST.

tel.: 63 245-30-95 wew. 32, kom: 695-662-262, e-mail: edyta.kasprzak@arrkonin.org.pl

kwietnia 2024