Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Mobilny punkt szczepień w Rzgowie

W ubiegłą sobotę i niedzielę przy Urzędzie Gminy w Rzgowie ustawiony został mobilny punkt szczepień. Zainteresowanie było bardzo duże i to nie tylko osób z terenu naszej gminy.

Ze szczepień mogła skorzystać każda pełnoletnia osoba, bez względu na miejsce zamieszkania. Mobilny punkt szczepień przygotowany był we współpracy z Wielkopolskim Urzędem Wojewódzkim w Poznaniu oraz Szpitalem Miejskim im. Franciszka Raszei w Poznaniu. Wykwalifikowany personel medyczny zapewniał bezpieczeństwo osób, które w tych dniach zaszczepiły się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson. Nad sprawnym działaniem punktu czuwali pracownicy Urzędu Gminy w Rzgowie, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzgowie oraz jednostki OSP z Barłóg, Świątnik, Witnicy, Kowalewka, Sławska, Grabienic.

Na  29 sierpnia (niedziela) planowana jest  druga akcja szczepień w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rzgowie. W tym dniu zostanie również przygotowane Miasteczko Profilaktyczne, gdzie każdy będzie mógł zbadać min. poziom glikemii, ciśnienia, cholesterolu, skorzystać z porad  dietetyka oraz  okulisty i innych.   Akcja odbędzie się z przy okazji organizowanego Pikniku i Dożynek.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  18
  2022

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  SZCZEPIMY SIĘ DRUKI DO POBRANIA CEEB GOSPODARKA ODPADAMI Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamowienia Publiczne DOSTĘPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Bezpłatna Pomoc Prawna MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry