Ludowy Zespół Sportowy ORZEŁ Osiecza ogłasza nabór do sekcji siatkarskiej mężczyzn

Zapraszamy wszystkich zawodników z rocznika 2003 i starszych, którzy chcą reprezentować barwy naszego klubu.

Wszystkich zainteresowanych zawodników prosimy o kontakt pod numerem telefonu 601 072 064 (Sekretarz klubu Jakub Liebelt) lub mailowo orzelosiecza@wp.pl.

LZS Orzeł Osiecza zapewnia regularne treningi dwa razy w tygodniu na Sali Sportowej w Osieczy, udział w corocznych rozgrywkach Regionalnej Ligi Siatkówki w Słupcy oraz wielu turniejach siatkarskich na terenie całej Wielkopolski.

Więcej informacji na stronie www.orzelosiecza.futbolowo.pl oraz na naszym profilu na Facebooku www.facebook.com/lzsorzelosiecza

Ze sportowym pozdrowieniem

Michał Rek