Integracyjne spotkanie seniorów z terenu powiatu

W sobotę 6. maja Sławsk odwiedziły delegacje seniorów gmin Powiatu Konińskiego w ramach spotkań integracyjnych. Spotkanie rozpoczęło się spacerkiem po Sławsku, goście mieli okazję przepłynąć się promem rzecznym. Historię Sławska oraz współczesne dzieje opowiedział sołtys wsi. Następnie seniorzy udali się do Domu Kultury w Sławsku gdzie czekały na nich dalsze atrakcje, takie jak słodki poczęstunek oraz występy artystyczne.

Teresa Kwiatkowska

styczeń 2020