Informacja o przekroczeniu poziomu dopuszczalnego dla pyłu PM10

Dnia 23.01.2018 r. na stacji pomiarowej w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego oraz przy ul. Polanka, w Borówcu przy ul. Drapałka, w Pile przy ul. Kusocińskiego, w Koninie przy ul. Wyszyńskiego, w Kaliszu przy ul. Wyszyńskiego oraz w Koziegłowach przy os. Leśnym odnotowano przekroczenie poziomu dopuszczalnego dla pyłu PM10 dla czasu uśredniania 24 godziny. Ze względu na prognozowane warunki atmosferyczne przekroczenie może utrzymywać się w dniu dzisiejszym tj. 24.01.2018 r.

grudnia 2019