Impreza Spławikowa o Puchar Wójta Gminy Rzgów

W dniu 12 czerwca 2021 r. nad Zalewem Warty w Dąbrowicy odbyły się  Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Rzgów. W zmaganiach wzięło udział 25 wędkarzy. Po rejestracji zawodników i odczytaniu programu zawodów rozlosowane zostały stanowiska dla wędkarzy. Na zakończenie połowu Komisja Sędziowska dokonała zważenia ryb i wyłoniła zwycięską trójkę. Pierwsze miejsce zajął Łukasz Ostrowski, który łącznie złowił 1,44 kg ryb. Zwycięzca otrzymał puchar ufundowany przez Wójta Gminy Rzgów – Grzegorza Matuszaka. Na drugim miejscu znalazł się Tomasz Graczyk, który złowił 1,38 kg ryb, natomiast trzecie miejsce z wynikiem 1,14 kg ryb zajął Wiesław Szramski.