Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Impreza Spławikowa o Puchar Wójta Gminy Rzgów

W dniu 12 maja br. nad starorzeczem Warty w miejscowości Dąbrowica odbyła się Impreza Spławikowa o Puchar Wójta Gminy Rzgów. W zmaganiach wzięło udział 33 wędkarzy. Rejestracja zawodników rozpoczęła się od godz. 6:30, gdzie po odczytaniu programu zawodów rozlosowane zostały stanowiska dla wędkarzy. Najważniejszy punkt programu tj. łowienie ryb trwało od godz. 8:00 do godz. 11:00.

Po zakończeniu połowu Komisja Sędziowska w składzie: Wojciech Koszal, Grzegorz Gorzelańczyk i Jan Chudeusz dokonała zważenia ryb i wyłoniła zwycięską trójkę.
Pierwsze miejsce zajął Łukasz Ostrowski, który łącznie złowił 2,14 kg ryb. Zwycięzca otrzymał puchar ufundowany przez Wójta Gminy Rzgów – Grzegorza Matuszaka. Na drugim miejscu uplasował się Kazimierz Pechman, który złowił 1,76 kg ryb,  natomiast trzecie miejsce z wynikiem 1,66 kg ryb zajął Jacek Karnicki.
Organizatorem imprezy było Koło Wędkarskie nr 34 w Rzgowie i Urząd Gminy Rzgów.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  29
  styczeń 2020

  Dziś są imieniny:

  DRUKI DO POBRANIA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ OCEŃ URZĄD ZAINWESTUJ W NASZEJ GMINIE GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry