Impreza Spławikowa o Puchar Wójta Gminy Rzgów

W dniu 12 maja br. nad starorzeczem Warty w miejscowości Dąbrowica odbyła się Impreza Spławikowa o Puchar Wójta Gminy Rzgów. W zmaganiach wzięło udział 33 wędkarzy. Rejestracja zawodników rozpoczęła się od godz. 6:30, gdzie po odczytaniu programu zawodów rozlosowane zostały stanowiska dla wędkarzy. Najważniejszy punkt programu tj. łowienie ryb trwało od godz. 8:00 do godz. 11:00.

Po zakończeniu połowu Komisja Sędziowska w składzie: Wojciech Koszal, Grzegorz Gorzelańczyk i Jan Chudeusz dokonała zważenia ryb i wyłoniła zwycięską trójkę.
Pierwsze miejsce zajął Łukasz Ostrowski, który łącznie złowił 2,14 kg ryb. Zwycięzca otrzymał puchar ufundowany przez Wójta Gminy Rzgów – Grzegorza Matuszaka. Na drugim miejscu uplasował się Kazimierz Pechman, który złowił 1,76 kg ryb,  natomiast trzecie miejsce z wynikiem 1,66 kg ryb zajął Jacek Karnicki.
Organizatorem imprezy było Koło Wędkarskie nr 34 w Rzgowie i Urząd Gminy Rzgów.