Halowy Turniej Juniorów Młodszych o Puchar Wójta Gminy Rzgów Rzgów Cup 2016

Dnia 21 lutego br. w Hali Sportowej w Rzgowie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów Młodszych o Puchar Wójta Gminy Rzgów. Był to trzeci turniej halowy z cyklu „Rzgów Cup 2016”. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy GKS Rzgów. W rozgrywkach przeznaczonych dla zawodników z roczników 1999 i młodszych wzięły udział 4 drużyny: GKS I Rzgów, GKS II Rzgów, Strażak Licheń, Orlik Miłosław. Mecze toczyły się systemem „każdym z każdym” 2x12minut.

GKS I Rzgów reprezentowali: Borowski Patryk, Bukiewicz Rafał, Grzegorski Mateusz, Jaszczak Bartosz, Kałużny Mateusz , Karmowski Janusz, Kubiak Jakub, Siepka Witold.

GKS II Rzgów reprezentowali: Borowski Eryk, Graczyk Remigiusz, Kolasiak Dominik, Kopaczewski Eryk, Nalewski Mateusz, Perliński Karlitos, Zieliński Kacper, Zieliński Kamil.

Obie drużyny przygotowywał sztab szkoleniowy w składzie: Przemysław Kopczyński, Robert Frąckowiak, Michał Rek.

Najlepsza w całym turnieju okazała się drużyna gospodarzy - GKS II Rzgów, która wygrała wszystkie mecze. Drugie miejsce przypadło drużynie Strażaka Licheń. Na trzecim stopniu podium uplasował się Orlik Miłosław. Poza podium znalazła się drużyna GKS I Rzgów.

Statuetki i dyplomy jako nagrody indywidualne ufundowane przez Dyrektora Zespołu Szkół w Sławsku Iwonę Maziarz otrzymali:

- Szymon Adamczyk (Strażak Licheń) - Zdobywca 7 bramek – Najlepszy Strzelec Turnieju

- Dawid Świgoda (Strażak Licheń) – Najlepszy Bramkarz Turnieju

- Tomasz Guźniczak (Strażak Licheń)– Najlepszy Zawodnik Turnieju

Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Na zakończenie najlepsze drużyny otrzymały z rąk Wójta Gminy Rzgów Grzegorza Matuszaka oraz członków Zarządu GKS-u Rzgów pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.

Wyniki meczów GKS-u Rzgów:

GKS I Rzgów – Orlik Miłosław 1-2

Strażak Licheń – GKS II Rzgów 1-2

GKS I Rzgów – GKS II Rzgów 1-2

GKS I Rzgów – Strażak Licheń 2-4

Orlik Miłosław – GKS II Rzgów 2-4

Ostateczna kolejność:

1. GKS II Rzgów 9pkt 8-4

2. Strażak Licheń 6pkt 15-4

3. Orlik Miłosław 3pkt 4-15

4. GKS I Rzgów 0pkt 4-8

Serdeczne podziękowania dla sponsorów oraz zaangażowanych w organizację turnieju: