Czwartkowe spotkania z uczelnią

Szanowni Państwo,

lato to okres wypoczynku, ale także zbioru warzyw, owoców i ziół. Walory tych ostatnich przedstawi dr Jerzy Jambor podczas wykładu „Staropolskie nalewki ziołowe”. Słuchacze będą mieli możliwość zapoznania się z historią korzenno-ziołowych ekstraktów, dowiedzą się czy zawierają to co najcenniejsze w roślinach i o ich leczniczym zastosowaniu. Zapewne usłyszą także niejedną recepturę na sporządzenie wyśmienitej i zdrowej nalewki.

Dr Jerzy Jambor jest wykładowcą Wydziału Nauk o Zdrowiu PWSZ w Koninie, farmaceutą, specjalistą drugiego stopnia w zakresie zielarstwa, Prezesem Polskiego Komitetu Zielarskiego, a także założycielem i członkiem zarządu Sekcji Fitoterapii Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Jest także twórcą wielu polskich leków roślinnych, takich jak: Artecholin, Bioaron, Dentosept, Bronchosol, Sylimarol.

Na ostatni wykład online, z cyklu „Czwartkowe spotkania z uczelnią", zapraszamy 17 czerwca o godz. 17.00. Link do wykładu http://bityl.pl/Akike

Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym ze strony portalu LM.pl.

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy,

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie