Bajkowy Dzień Mamy i Taty

Dzień Mamy i Taty – szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje, wzruszenie i duma z pociech.
26 maja 2017 r. dzieci z grupy przedszkolnej „Miśki” z Przedszkola „Gromadka Misia Uszatka’ w Rzgowie świętowały wyjątkową uroczystość – Dzień Mamy i Taty.  Dzieci zaprezentowały krótkie życzenia w formie wierszyków oraz śpiewały piosenki zadedykowane Mamie i Tacie, a następnie zaprezentowały swoje talenty aktorskie zapraszając rodziców na bajkę „Brzydkie kaczątko”.
Na koniec dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Miłą niespodziankę sprawili nam rodzice przygotowując słodki poczęstunek.
Nie zabrakło również pamiątkowych zdjęć. Wzruszeń, serdeczności nie było końca. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.
Dziękujemy serdecznie rodzicom za liczne przybycie oraz za pomoc w zorganizowaniu uroczystości, a także za przygotowanie przepięknych strojów.

października 2017