Aktywne wakacje w regionie

Zapraszamy wszystkich entuzjastów aktywnego wypoczynku do udziału w naszym konkursie „Aktywne wakacje w regionie”! To doskonała okazja, aby odkryć piękno i bogactwo naszego regionu, jednocześnie spędzając aktywnie czas na świeżym powietrzu.

W konkursie mamy atrakcyjne nagrody do wygrania, które umożliwią Wam jeszcze bardziej intensywne i ekscytujące wakacje. Wśród nagród znajdują się vouchery na spływy kajakowe, karnety na siłownię, wejściówki do świata trampolin oraz wiele innych atrakcji.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wykonać kilka prostych kroków.
Konkurs „Aktywne wakacje w regionie”, polega na sfotografowaniu miejsca z regionu konińskiego, które jest przystosowane do aktywności fizycznej. Zdjęcie ma wyraźnie przedstawiać dany sport/aktywność fizyczną, tak aby inni obserwujący nadsyłane prace nie mieli wątpliwości w rozpoznaniu danej dyscypliny. Praca musi mieć nadany tytuł oraz dane autora (imię i nazwisko). Do zdjęcia należy dołączyć 3 argumenty opisujące, dlaczego według autora pracy (zdjęcia) właśnie to miejsce jest wyjątkowe oraz idealne na aktywność fizyczną. Ponadto należy dopisać lokalizację fotografowanego miejsca. Podsumowując:

• zdjęcia,
  • tytuł oraz dane autora zdjęcia,
  • 3 argumenty,
  • lokalizacja miejsca.

Po spełnieniu wszystkich warunków praca konkursowa jest uznana za poprawnie złożoną.

Nasz zespół jury wybierze najbardziej kreatywne i inspirujące prace, które zostaną nagrodzone. Nie czekaj, zgłoś się już teraz i wygraj wartościowe nagrody!

Konkurs trwa od 17 sierpnia od godziny 10:00 do 3 września do godziny 20:00, więc masz sporo czasu, aby przygotować swoje zgłoszenie. Na głównej tablicy pod postem konkursowym na Facebook’u Lokalnej Organizacji Turystycznej MARINA uczestnicy mogą zamieszczać prace konkursowe.

Konkurs realizowany jest w ramach projektu naLOT naGRÓD czyli wygrywaj z LOT MARINĄ. Nie przegap tej szansy na niezapomniane chwile pełne przygód i aktywności. Dołącz do nas już dziś i wygraj „Aktywne wakacje w regionie”!

W konkursie przewidzianych jest 4 zwycięzców. Miejsca na podium, czyli 1, 2 oraz 3 wyłoni Jury konkursowe.

Będzie również szansa na nagrodę publiczności. Liczba polubień pod zgłoszonymi pracami zdecyduje o wygranej (zdjęcie z  największą ilością „lajków” wygrywa). Termin zbierania polubień pod zgłoszonymi zdjęciami konkursowymi kończy się 4 września o godzinie 15:00.

W ramach konkursu można zdobyć następujące nagrody:

1 MIEJSCE:

1. Voucher dla 2 osób na spływ kajakowy w sezonie 2023 – Active Fun (trasa oraz termin realizacji do uzgodnienia z fundatorem nagrody)
  2. Voucher dla 5 osób (jednorazowe wejście na park trampolin 1h) – Jump Planet Konin
  3. Karnet 8 wejść na siłownię – Wartownia Konin

2 MIEJSCE:

2. Voucher dla 3 osób (jednorazowe wejście na park trampolin 1h) – Jump Planet Konin
  3. Karnet 4 wejść na siłownię – Wartownia Konin

3 MIEJSCE:

2. Voucher dla 1 osoby (jednorazowe wejście na park trampolin 1h) – Jump Planet Konin
  3. Voucher na 1 wejście na siłownię – Wartownia Konin

Nagroda publiczności:

1. Voucher dla 5 osób na 1 godzinę na kręgielnię w obiekcie RONDO – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie
  2. Miesięczny karnet OPEN na siłownię – Jump Planet Konin

TERMIN nadsyłania zdjęć: od 17 sierpnia 2023, godz. 10:00 do 3 września 2023 r., godz. 20:00
TERMIN głosowania na nagrodę publiczności: do 4 września 2023 r., godz. 15:00

Laureaci konkursu zostaną wyłonieni przez Jury, najpóźniej dwa tygodnie od zakończenia konkursu.

Jury konkursowe:

•   Marek Zawidzki – Prezes Zarządu Lokalnej Organizacji Turystycznej MARINA

•   Anita Górska – kierownik biura Lokalnej Organizacji Turystycznej MARINA

•   Monika Piechocka – pracownik biura Lokalnej Organizacji Turystycznej MARINA

•   Wanda Gruszczyńska – Sekretarz Klubu PTTK Oddział Konin, Skarbnik Towarzystwa Przyjaciół Konina

Szczegóły konkursu dostępne są w regulaminie (www.lotmarina.pl)

Sponsorzy nagród:

Active Fun – spływy kajakowe Koło-Ochle-Konin