Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Facebook
Portal rzgow.gmina.plus daje możliwość pobierania wniosków oraz wysłania ich przez internet
Projekty Unijnevisibility WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
text_fields ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
.

Turniej Tymbarka Z PODWÓRKA NA STADION w kategorii U-10 chłopców, Etap Powiatowy - Kazimierz Biskupi

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Sławsku w składzie: Piotr Szumigalski, Igor Myszel, Alan Jackowski, Filip Ławniczak, Antoni Andrzejewski, Piotr Wasilewski, Filip Gawroński, Szymon Kasznia, pokonując  w etapie międzygminnym w Rychwale wszystkie drużyny i po zajęciu I miejsca, awansowali do kolejnego - tym razem powiatowego  etapu rozgrywek Turnieju Tymbarka „Z Podwórka na Stadion”.   
W dniu 28.02.2018 r. w Kazimierzu Biskupim, spotkały się cztery zwycięskie drużyny z wcześniejszych eliminacji na poziomie międzygminnym: SP Kazimierz Biskupi, SP Sławsk, SP Licheń oraz SP Lipice. Turniej rozgrywany był w systemie każdy z każdym i zakończył się zwycięstwem Szkoły Podstawowej w Sławsku.
Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Sławsku w kategorii U-10 chłopców w Turnieju Tymbarka „Z Podwórka na Stadion” zajęły I miejsce w etapie powiatowym i będą reprezentować powiat koniński na Turnieju Finałowym Województwa Wielkopolskiego.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  12
  czerwca 2024

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA CEEB GOSPODARKA ODPADAMI INWESTYCJE Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamówienia Publiczne DOSTEPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Pomoc Prawna MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry