Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Facebook
Portal rzgow.gmina.plus daje możliwość pobierania wniosków oraz wysłania ich przez internet
Projekty Unijnevisibility WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
text_fields ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
.

Przedświąteczny wyjazd uczniów Szkoły Podstawowej w Osieczy do Domu Opieki Tęczowa Dolina

Dnia 8 grudnia uczniowie klas 4-6 Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Osieczy odwiedzili Dom Opieki „Tęczowa Dolina” w Starym Mieście. Dowiedzieli się, w jaki sposób funkcjonuje ośrodek oraz zwiedzili wszystkie pomieszczenia (pokoje, kuchnię, jadalnię, sale rehabilitacyjne, świetlicę, łazienki).
Jednak nie taki był cel wizyty. Nasi uczniowie długo przygotowywali się do tego dnia. Już od kilku tygodni przynosili do szkoły własnoręcznie wykonane upominki dla podopiecznych oraz przygotowywali się do części artystycznej. Podczas wizyty zaprezentowali program świąteczny w formie wokalnej, tanecznej, instrumentalnej i recytatorskiej. Złożyliśmy wszystkim podopiecznym i pracownikom Domu Opieki świąteczne życzenia i rozdaliśmy upominki. Pobyt zakończył się wspólnym śpiewaniem kolęd.
Wyjazd był dla naszych uczniów swoistą lekcją wychowawczą, uczącą empatii, tolerancji i otwartości na potrzeby innych osób, w tym również starszych i schorowanych. Dzięki tej wizycie uczniowie z pewnością wiele zrozumieli i na długo zapamiętają ten wyjazd.
Opiekunami wycieczki były panie: Lidia Gośka i Zofia Kołata.

Tekst: Lidia Gośka
Szkoła Podstawowa w Osieczy


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  21
  marca 2023

  Dziś są imieniny:

  DRUKI DO POBRANIA CEEB GOSPODARKA ODPADAMI Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamowienia Publiczne DOSTĘPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Bezpłatna Pomoc Prawna MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry