Impreza Spławikowa o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Rzgów

W sobotę, 18 sierpnia 2018 r. nad starorzeczem Warty w miejscowości Osiecza Pierwsza, odbyła się Impreza Spławikowa o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Rzgów.

W zawodach zorganizowanych przez Koło Wędkarskie nr 34 w Rzgowie wzięło udział 31 wędkarzy.

Zawodnicy po wylosowaniu stanowisk i wysłuchaniu regulaminu udali się w wyznaczone miejsca.
W trakcie czterogodzinnych zmagań największą rybę, lina o masie 740 g złowił Kazimierz Pechman.

Podczas zawodów pierwsze miejsce zajął Mateusz Graczyk.
Kolejne miejsca zajęli Jacek Mirkiewicz i Zbigniew Olek.

Pamiątkowe dyplomy i statuetki wręczyli: Wójt Gminy Rzgów Grzegorz Matuszak, Przewodniczący Rady Gminy Rzgów Roman Jakubowicz oraz Prezes Koła Wędkarskiego Tadeusz Okrój.

Sponsorami zawodów byli: Wójt Gminy Rzgów Grzegorz Matuszak, Przewodniczący Rady Gminy Rzgów Roman Jakubowicz, Koło Wędkarskie nr 34 w Rzgowie, Radni Gminy Rzgów: Grzegorz Gorzelańczyk, Wiktor Nawrocki, Jan Gośka oraz Sławomir Ławniczak.

luty 2023