II miejsce reprezentacji Gminy Rzgów w piłce nożnej halowej na XVIII Zimowej Spartakiadzie Gmin Powiatu Konińskiego

Dnia 13 lutego br. reprezentacja gminy Rzgów w piłce nożnej halowej wzięła udział w XVIII Zimowej Spartakiadzie Gmin Powiatu Konińskiego rozgrywanej w hali sportowej w Kleczewie. Organizatorem turnieju było Starostwo Powiatowe w Koninie. W zmaganiach rywalizowali piłkarze z 9 gmin Powiatu Konińskiego: Golina, Rychwał, Rzgów, Kazimierz Biskupi, Wierzbinek, Kleczew, Wilczyn, Krzymów i Stare Miasto.

W reprezentacji Gminy Rzgów zagrali piłkarze GKS-u Rzgów: Witold Siepka, Rafał Bukiewicz, Mateusz Adamski, Mateusz Szambelan, Tomasz Grzechowski, Dawid Legumina, Michał Szwat, Tomasz Ostrowski, Norbert Szambelan. Trener: Piotr Lewandowski

Drużyny zostały podzielone na 3 grupy. Nasi zawodnicy trafili do grupy z Wierzbinkiem oraz Krzymowem. Nasi reprezentanci zremisowali 1-1 z Wierzbinkiem oraz pokonali Krzymów 1:0. W grupie finałowej nasi zawodnicy pokonali Stare Miasto 1-0 oraz przegrali 0-1 z Goliną. Tym samym nasi piłkarze uplasowali się na świetnym II miejscu! Gratulujemy sukcesu naszym zawodnikom!

Wyniki piłkarzy:
Rzgów – Wierzbinek 1-1

Bramka dla Rzgowa: Norbert Szambelan (1)

Rzgów - Krzymów 1-0
Bramka dla Rzgowa: Mateusz Szambelan (1)

Rzgów – Stare Miasto 1-0

Bramka dla Rzgowa: Rafał Bukiewicz (1)

Rzgów – Golina 0-1

Ostateczna kolejność: