Zwycięstwo Młodzików Starszych GKS-u Rzgów z Wartą Rumin w III kolejce Okręgowej Ligi Młodzików Starszych

W meczu III kolejki Okręgowej Ligi Młodzików Starszych rozegranym 2 października na Stadionie Gminnym w Rzgowie drużyna GKS-u Rzgów wygrała z Wartą Rumin 2-0!

GKS Rzgów MS – Warta Rumin MS 2:0 (0:0)

Bramki dla GKS-u Rzgów: Filip Cegielski (1), bramka samobójcza (1)

Drużyna GKS-u Rzgów wystąpiła w składzie: Cegielski Filip, Ćwikliński Nikodem, Kałużny Kacper, Karmowski Miłosz, Galor Jakub, Karpiński Hubert, Kubiak Kacper, Kubiak Miłosz, Kunicki Adam, Kwaśniewski Paweł, Matuszak Kacper, Perliński Brajan, Samulczyk Piotr, Wiśniewski Wiktor, Wojciechowski Patryk, Zając Mateusz. Sztab szkoleniowy: Przemysław Kopczyński, Michał Rek.

Mecz z Wartą Rumin był niezwykle wyrównany. Obie drużyny walczyły bardzo ambitnie stwarzając sobie groźne sytuacje strzeleckie. Jednak decydujące bramki padły dopiero po zmianie stron. Najpierw Filip Cegielski znakomicie wykorzystał zamieszanie w polu karnym gości. Drugą bramkę nasz zespół zdobył po strzale samobójczym obrońcy Warty Rumin.  Tym samym drużyna naszych młodzików w swoim debiutanckim sezonie odniosła pierwsze historyczne zwycięstwo w rozgrywkach ligowych. Gratulacje dla całej drużyny oraz serdeczne podziękowania dla licznie przybyłych rodziców, którzy aktywnie dopingowali młodych piłkarzy.

Autor: Michał Rek

października 2017