Zebranie sprawozdawcze sekcji ORLIK ŻAK Gminnego Klubu Sportowego Rzgów

Dnia 5 lutego br. w Restauracji Nadwarciańskiej w Rzgowie odbyło się zebranie sprawozdawcze sekcji ORLIK/ŻAK Gminnego Klubu Sportowego Rzgów w roku 2015. W zebraniu udział wzięli najmłodsi zawodnicy i działacze GKS-u a także rodzice piłkarzy. Na początku zebrania Prezes klubu Robert Frąckowiak powitał zebranych oraz przypomniał założenia utworzonych w ubiegłym roku sekcji dziecięcych. Następnie Sekretarz klubu Michał Rek zaprezentował sprawozdanie z działalności oraz sprawozdanie finansowe za ubiegły rok. Podsumowano także wyniki sekcji ORLIK/ŻAK GKS-u. Zaprezentowano puchary i dyplomy zdobyte w ubiegłym roku przez najmłodszych piłkarzy. Podczas spotkania Trener Przemysław Kopczyński w imieniu sztabu szkoleniowego pogratulował sukcesów oraz podziękował zawodnikom za godne reprezentowanie klubu.

Następnie członkowie Zarządu klubu oraz trenerzy wręczyli wszystkim zawodnikom pamiątkowe medale za wzorowe reprezentowanie GKS-u Rzgów w roku 2015. Uhonorowano także sponsorów oraz instytucje współpracujące z sekcją ORLIK/ŻAK w minionym roku. Zarząd GKS-u Rzgów podziękował także wszystkim rodzicom za bardzo dobrą współpracę na rzecz klubu.

Prezes klubu poinformował o organizowanych przez GKS turniejach halowych z cyklu „ Rzgów Cup 2016”. Ponadto powiadomiono zebranych o naborze uzupełniającym do sekcji dziecięcych i młodzieżowych, planowanym letnim obozie sportowym w Górach Świętokrzyskich oraz możliwości odliczenia 1% podatku na GKS Rzgów. Zebranie zakończyło się poczęstunkiem przygotowanym przez zarząd klubu.

Autor: Michał Rek

października 2017