Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Zebranie sprawozdawcze sekcji JUNIOR MŁODSZY Gminnego Klubu Sportowego Rzgów

Dnia 12 lutego br. w Restauracji Nadwarciańskiej w Rzgowie odbyło się zebranie sprawozdawcze sekcji JUNIOR MŁODSZY Gminnego Klubu Sportowego Rzgów w roku 2015. W zebraniu udział wzięli zawodnicy i działacze GKS-u a także rodzice piłkarzy. Na początku zebrania Prezes klubu Robert Frąckowiak powitał zebranych. Następnie Sekretarz klubu Michał Rek zaprezentował sprawozdanie z działalności oraz podsumował wyniki sekcji młodzieżowej GKS-u. Podczas spotkania Trener juniorów Przemysław Kopczyński w swoim wystąpieniu podsumował miniony sezon sportowy oraz podziękował zawodnikom za godne reprezentowanie klubu.

Następnie z rąk członków Zarządu klubu oraz trenera wyjątkową statuetkę otrzymał Rafał Bukiewicz – Najlepszy Strzelec Juniorów Młodszych w roku 2015, Zdobywca 6 bramek w meczu ligowym GKS Rzgów – Warta Pyzdry. Zarząd przyznał także specjalną nagrodę w postaci bonu o wartości 150zł na sprzęt sportowy Kacprowi Zielińskiemu – Najaktywniejszemu Juniorowi w rok 2015. Uhonorowano także sponsorów oraz osoby szczególnie współpracujące z sekcją młodzieżową w minionym roku. Wyrazy wdzięczności powędrowały do Joanny Karmowskiej-Szymczak, Rolanda Kopaczewskiego oraz Piekarni Rzgów.

Prezes klubu zachęcił młodych piłkarzy to jeszcze większej aktywności w treningach oraz poinformował o organizowanych przez GKS turniejach halowych z cyklu „ Rzgów Cup 2016”. Ponadto powiadomiono zebranych o naborze uzupełniającym do sekcji dziecięcych i młodzieżowych. Zebranie zakończyło się poczęstunkiem przygotowanym przez zarząd klubu.

Autor: Michał Rek


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  21
  styczeń 2018

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry