Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów

Ze Rzgowa do Oleśna.

Pokonał 160 km!
W dobie super szybkich pojazdów, 160 km to odległość niezbyt imponująca, ale niewiarygodnie duża jeśli chodzi o … zwykły balon!
Historia tego kolorowego balonika z helem jest niesamowita. Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka dzieci z Przedszkola Gromadka Misi Uszatka w Rzgowie wypuściły kolorowe balony. Wśród nich znalazł się również balon od grupy „Zajączki” z życzeniami dla wszystkich przedszkolaków i z prośbą, aby osoba, która go znajdzie, poinformowała nas o tym.
Minęło sporo czasu, aż tu 17 listopada „Zajączki” otrzymują przesyłkę, a w niej między innymi list, z którego dowiadują się, że ich balon został znaleziony przez chłopca z przedszkola w … Oleśnie, ponad 160 km od Rzgowa!
Nieprawdopodobne?! … a jednak!

 


Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

Pogoda w naszej Gminie

29
listopada 2022

Dziś są imieniny:
brak wydarzeń

SZCZEPIMY SIĘ DRUKI DO POBRANIA CEEB GOSPODARKA ODPADAMI Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamowienia Publiczne DOSTĘPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Bezpłatna Pomoc Prawna MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
strzałka do góry